Klub Sportowy Samson

Rok założenia 1978

/* ---- */

Barbara Stępniak-Maciejewska

Mistrzyni Europy z 2008 i Mistrzyni Europy i Azji z 2009r. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością samoobrona. Pierwsza i jedyna kobieta instruktor Krav Maga Worldwide Poland. Mistrzyni Polski w Muay Thai oraz wielokrotna medalistka na Mistrzostwach Polski w kick-boxingu i boksie. Uczestniczka wielu międzynarodowych seminariów i obozów z Krav Maga. Jest absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie i potrafi zadbać o Twoje zdrowie oraz bezpieczeństwo na treningach. Jest osobą wrażliwą i odpowiedzialną. Bez problemu nawiązuje kontakt z grupą. Potrafi tworzyć miłą atmosferę, która działa relaksująco na osoby ćwiczące.

[ zdjęcia z zawodów ]

 

Magda Paluch

Instruktor fitness z wieloletnim stażem. Jest instruktorem aerobiku – Warszawa „ATRIM”. Instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness i kulturystyki „AWF”  Biała Podlaska. Osiągnięcia sportowe: II miejsce na Akademickich Mistrzostwach Polski w aerobiku sportowym, dwa srebrne medale Ogólnopolskich Mistrzostw Śląska w kulturystyce, kilka medali z Mistrzostw Polski w judo. Ukończyła studia wychowania fizycznego. Jest bardzo wszechstronnie przygotowana i uzdolniona, potrafi dobrać odpowiednie ćwiczenia dla każdego, od ćwiczeń podstawowych po bardzo skomplikowane metody formy ruchowej. Jest osobą kompetentną, jej zajęcia są prowadzone perfekcyjnie. Jest miła o pogodnym usposobieniu. Ulubione zajęcia to „body sclup”. zdjęcia z zawodów: -1- , -2-

Anna Kowalczyk-Zielińska
Instruktorka fitness z wieloletnim doświadczeniem. Z klubem Samson związana jest od 1997 roku. Zdobywała i doskonaliła swoje umiejętności trenerskie na licznych szkoleniach, warsztatach i międzynarodowych konwencjach fitness, wśród których były miedzy innymi: „introduction to step reebok”,  „p.f.a step” „p.f.a. dance mania”, „p.f.a. kick&punch”, „body step”. Jej ulubioną formą zajęć są „step” oraz „t.b.c.” na których wraz z klientami świetnie się bawi i pozwala zapomnieć o wszystkich problemach. Jedna z jej pasji jest fitness, któremu poświęca większość swojego wolnego czasu.

Sławek Pawelczak
trener fitnes i kulturystyki.Rehabilitacja. 20 lat praktyki jako trener kulturysta dietetyk masazysta. Oferuje:
- treningi indywidualne: redukcję wagi, odchudzanie, utratę zbędnych kilogramów, modelujące sylwetkę, wzmacniające konkretne partie mięśni, przybranie na masie, zwiększenie wytrzymałości
- konsultacje dietetyczne: odchudzające, redukujące tkankę tłuszczową, ukierunkowane na budowanie masy mięśniowej,
- konsultacje treningowe: treningi redukujące nadwagę, treningi zwiększające siłę i wytrzymałość, treningi cardio lub aerobowe, treningi zwiększające masę mięśniową.
Sławek Pawelczak
trener fitnes i kulturystyki.Rehabilitacja. 20 lat praktyki jako trener kulturysta dietetyk masazysta. Oferuje:- treningi indywidualne: redukcję wagi, odchudzanie, utratę zbędnych kilogramów, modelujące sylwetkę, wzmacniające konkretne partie mięśni, przybranie na masie, zwiększenie wytrzymałości- konsultacje dietetyczne: odchudzające, redukujące tkankę tłuszczową, ukierunkowane na budowanie masy mięśniowej,- konsultacje treningowe: treningi redukujące nadwagę, treningi zwiększające siłę i wytrzymałość, treningi cardio lub aerobowe, treningi zwiększające masę mięśniową.
 

Dorota Góra
Warszawa "Dortex" Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością aerobik. Z z wieloletnim stażem i doświadczeniem. Ukończyła studia wychowania fizycznego. Potrafi dobrać odpowiednie ćwiczenia dla każdego – od prostych do bardzo złożonych form ruchowych. Ulubione zajęcia to: „callanetics”, „pilastes”, „stretching”.
 
Katarzyna Jaruga
Instruktor fitness. Ukończyła szkolenia: "p.f.a.-aerobik", "p.f.a. - step", "p.f.a. - dance", "p.f.a. - sculpt&stretch"  uczestniczka międzynarodowej konferencji naukowo - metodycznej i warsztatówfitness: PFA-Fitnes Day III, PFA-Fitnes Day V, warsztaty choreograficzne e.p.f.s., warsztaty Body Ball, Jej ulubione zajęcia to: "t.b.c", "magic bar", "body sculpting", "stretching", training na siłowni.

Józef "Józi" Tomaszewski
 
Od 2005r. najsilniejszy człowiek Lublina. Jeden z czołowych zawodników Strong-man w Polsce. Mistrz Europy Strong-man 2010.
 
Tomasz Błaziak
Mistrz Europy-2002r.,trzecie miejsce na Mistrzostwach Europy w 2009r. w Serbii,6-krotny mistrz Polski w kulturystyce, uczestnik dwóch Mistrostw Świata, V-ce mistrz pięciu kontynentów. 4-te miejsce na Mistzostwach Świata w Arabii Saudyjskiej w listopadzie 2009r. Profesjonalizm to jego cecha zawodowa, trener, dietetyk z wieloletnim doświadczeniem.
 
Marta Banach
Instruktor fitness z wieloletnim doświadczeniem, studiując na AWF ukończyła profesjonalne szkolenie Callanetics, uczestniczka warsztatów i konwencji Polish Fitness Academy. Ulubiona forma ćwiczeń to ta, która rzeźbi ciało w widoczny sposób tj. body sculpt, callanetics, ćwiczenia na siłowni i stretching, którego jest zagorzałą zwolenniczką. Na swoich zajęciach szczególną uwagę zwraca na efektywność ćwiczeń, a szczególną sympatią darzy osoby stawiające pierwsze kroki na zajęciach.
 
 
 
 

 

 • 19.jpg
 • 13.jpg
 • 8.jpg
 • 6.jpg
 • 18.jpg
 • 7.jpg
 • 5.jpg
 • 16.jpg
 • 20.jpg
 • 15.jpg
 • 17.jpg
 • 10.jpg
 • 14.jpg
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • 1.jpg
 • 11.jpg
 • 12.jpg
 • 9.jpg
 • 0.jpg

Logowanie

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj 33

Wczoraj 72

Ostatni tydzień 355

Ostatni miesiąc 105

Całość 1921786